Mgr. Daniela Lisová

Napsal(a): 

vyučující 2. stupně

Vzdělání
PF - Anglický jazyk a literatura, Český jazyk a literatura

Další vzdělávání

Animating Literature - British Council

Teaching FCE, PET - British Council

 

Aktivity ve škole
Jazykové kurzy – příprava ke Cambridgeským zkouškám

English Library for 6th - 9th Grade

Zájmy
Nedají se vyjmenovat všechny – tanec, hudba, windsurfing, snowboarding, cestování, filmy, literatura, gastronautika, a příležitostný relax, kdy se nechám rozmazlovat někým jiným.

Co mě ve škole nejvíc bavilo?
Nejvíc mě bavil tělák, výtvarka a literka, jak říkají děti. Taky mě moc bavila paní učitelka na češtinu, která byla děsivě krutopřísná, vlasy v drdolu velikosti menšího melounu a jež plula majestátně chodbou v černém plášti batikovaným křídami. Všichni jsme měli hrůzu z téhle postarší dámy s ukazovátkem, ale ona nás do výuky vtáhla a nepustila – někdy doslova - držíce nás za uši.
K angličtině jsem se vlastně dostala omylem – mohla za to skvělá paní profesorka Tesařová útočící na naše mozkové buňky rodinou Prokopových z učebnice AJ pro jazykové školy. Tu jsme používali na OA, kde mě naopak většina předmětů strašně nebavila. Později mě svým způsobem bavilo asi všechno, protože jsem si začala uvědomovat, že tato léta s nálepkou „student“ naplněná biflováním, prvními láskami a nikdy nekončící zábavou, jsou vážně jedním z nekrásnějších období života.

První jazyková základní škola v Praze 4, Horáčkova 1100

Virtuální prohlídka
PJZŠ Horáčkova

Projděte si naši školu pomocí virtuální prohlídky

Školní časopis
JAZYK


číslo 68
únor 2018