úterý, 20 červen 2017 00:00

Nové číslo časopisu Jazyk

Vážení rodiče, vážení čtenáři,

prázdniny se kvapem blíží, všichni se už na ně těšíme ale ještě než se rozjedeme na prázdniny a dovolené, připravili jsme pro Vás další číslo časopisu Jazyk.

I v tomto vydání se dočtete o akcích, které proběhly na naší škole. Rozhodně to ale nejsou všechny, některé teprve proběhnou nebo proběhly před uzávěrkou tohoto čísla.

Ve středu 21. 6. se rozloučíme s našimi deváťáky slavnostním předáním absolventských listů.

Nejvýznamnější akcí konce školního roku jsou Koláče, které proběhnou tento čtvrtek 22. 6. Věříme, že i v letošním roce získáme prodejem finanční prostředky, které věnuje škola na charitativní účely.

Řadu třídních akcí ještě organizují třídní učitelé v poslední dny školního roku.

Přejeme všem příjemný konec školního roku a krásné zážitky během letních prázdnin.

Naposledy změněno čtvrtek, 13 červenec 2017 20:08