neděle, 13 říjen 2019 18:59

Zájezd do Anglie foto

Zdravíme z Sheringhamu. Cesta byla pohodová a tak věříme, že i celý pobyt bude pohodový. Fotografie naleznete v galerii.

Právě se těšíme na večeři a po večeři vyrazíme na chvíli na pláž. Zítra ráno pojedeme autobusem do školy v North Walsham. Všechny děti zdraví.

Dnes 14. 10. jsme byli s dětmi ve škole. Všichni si v novém prostředí poradili.

Dnes 15. 10.jsme po škole vyrazili do rybářského muzea Moo v Sheringhamu. Před večeří jsme ještě stihli zajít na hřiště. Večer trénujeme na čtvrteční vystoupení.

Dnes 16. 10. byly děti ve škole jen dopoledne. Odpoledne jsem jeli do města Norwith, kde jsem viděli katedrálu, navštívili hrad a tržiště. Na závěr měly děti možnost užít si nakupování. Nejvíce se těšily na Poudnland a Primark :-)

Dnes 17.10. jsme byli poslední den ve škole. Děti se rozloučily hudebním programem, který měl velký úspěch. Po škole jsme ještě vyrazili do Cromeru a pěšky jsme se podél pobřeží vraceli do Sheringhamu.

Dnes 18. 10. po snídani pojedeme parním vlakem do Holtu. Kolem 14.00 budeme nasedat do autobusu a pofrčíme do Prahy. Návrat je předběžně plánován ve 14.00 v sobotu  19.10. Přesnější hodinu příjezdu vám děti dají vědět během soboty dopoledne.

Naposledy změněno pondělí, 21 říjen 2019 12:40