středa, 12 červen 2024 08:33

Časopis Jazyk - nové číslo

Napsal(a)

Milí čtenáři, v tomto článku se dočtete, co si můžete přečíst v 79. čísle časopisu Jazyk, který jsme pro vás právě dokončili. 

Konec roku se kvapem blíží a děti se již jistě těší na prázdniny. Máme za sebou školní rok, ve kterém se uskutečnilo mnoho akcí - zahraniční zájezdy, školy v přírodě, výlety nebo projekty. Řada našich žáků byla úspěšná ve sportovních a vzdělávacích soutěžích. O některých z nich si můžete přečíst v novém čísle našeho školního občasníku Jazyk, který jsme pro vás právě dokončili.

V tomto vydání vám představíme pana učitele Koželského, který vyučuje matematiku a fyziku na druhém stupni. Nově jsme se rozhodli představit vám, rodičům a našim žákům, úspěšné absolventy naší školy. Jako první vám představíme Anežku Gryndlerovou, která aktuálně pracuje jako lékařka v Ústavu lékařské mikrobiologie.

V časopise najdete také pozvánku na koncert sboru Rolnička. A když dočtete až na konec, můžete se těšit na fejeton „Typy lidí v MHD“. Autory článků jsou učitelé, ale i žáci naší školy.

Přejeme vám příjemné čtení

za vedení školy Ivana Čapková

Naposledy změněno čtvrtek, 13 červen 2024 08:52

První jazyková základní škola v Praze 4, Horáčkova 1100

Školní časopis
JAZYK


číslo 79
červen 2024