Vážení rodiče,
z důvodu vyúčtování kont strávníků ke konci tohoto školního roku, prosím proveďte poslední odhlášení a přihlášení obědů ke konci června 2026 do středy 24. 6. Do 24,00hod. Později nebude možné změny provést. Neodhlášený oběd v nepřítomnosti žáka je možné vyzvednout do přinesených nádob v pátek 26. 6. od 9,45 do 10,00 hod.
Přeplatky se na konci školního roku automaticky převádí do dalšího školního roku a na základě výše přeplatku se započítávají do první zálohy.
Pokud zákonný zástupce na konci školního roku požaduje vrátit finance, je potřeba zaslat tuto informaci do konce června na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ) – uvést jméno strávníka a bankovní účet (z kterého platby hradíte).
Žákům 9. tříd se přeplatky po ukončení školní docházky automaticky vrátí zpět na účet, z kterého je stravné hrazeno. Prosím rodiče o zrušení trvalých příkazů.
U odcházejících žáků, s výjimkou 9. tříd je nutné odevzdat nebo zaslat formulář Ukončení stravování (ke stažení na stránkách školy) do konce června.
Děkuji a přeji krásný den Kliková Andrea – vedoucí školní jídelny



