Holandsko - pro letošní 5. a 6. třídy

Napsal(a)

Poznávací zájezd do Holandska od 15. do 21. 04. 2023. Podrobné informace naleznete v tomto článku.

Zájezd organizuje cestovní kancelář School Travel.

Termín: 15. - 21. dubna 2023

Ubytování: Hostel v Utrechtu, pokoje jsou větší (8 - 12 osob) s palandami, sociální zařízení je na pokoji, snídaně a večeře zajištěny.

Škola: Momentálně zjišťujeme možnosti návštěvy několika škol v městečku Boxtel. Domlouváme možnosti vidět jak standardní výuku, tak možnost diskuze s někým z dětí a učitelů pro možnost srovnání českého a holandského vzdělávacího systému. Protože se jedná o první ročník, více detailů budeme mít v březnu a poskytneme je na informativní schůzce.

Doprava: autobus s klimatizací a WC

Konkrétní program: Prohlídka Amsterdamu - procházka historickým centrem města s projížďkou lodí po kanálech a návštěvou Nemo Science Museum, návštěva skanzenu větrných mlýnů Zaanse Schans, exkurze do sýrárny a výrobny dřeváků Alida Hoeve, prohlídka rybářských vesniček Volendam a Marken, návštěva květinového parku Keukenhof, prohlídka Scheveningenu - přímořské lázně s písčitou pláží a molem, Boxtel - návštěva školy a překvapení nakonec.

Kapacita zájezdu: 42 žáků

Cena zájezdu: 13 300 Kč

Rozpis plateb:
1. platba 4 300 Kč do 7. 10. 2022 (nutnost zaplatit rezervační poplatek v hostelu)
2. platba 9 000 Kč do 28. 2. 2023

Peníze posílejte na účet školy s variabilním symbolem dítěte + poznámka HOLANDSKO 2023

Schůzka rodičů se uskuteční v březnu 2023, kde se dozvíte podrobnosti.

Přihlášení na zájezd je možné pouze elektronicky - na tomto odkazu. Kapacita zájezdu je omezená počtem míst v autobuse tj. 42 žáků. Po přihlášení obdržíte potvrzující mail na mailovou adresu, kterou uvedete do přihlášky. Pokud mail neobdržíte, překontrolujte si poštu ve spamu.

Žáci, kterým systém přidělí pořadí 1. - 42., budou zařazeni do zájezdu. Žáci s vyšším pořadovým číslem budou náhradníci a bude jim v případě uvolnění místa nabídnuta možnost zúčastnit se zájezdu v pořadí přihlášení. (Vždy někteří náhradníci měli příležitost vycestovat s námi.)

Z důvodu bezpečnosti dětí během pobytu v Holandsku se zájezdu budou moci účastnit pouze žáci bez závažných kázeňských opatření.

Na případné dotazy Vám odpovíme individuálně.

Naposledy změněno neděle, 02 říjen 2022 14:37

První jazyková základní škola v Praze 4, Horáčkova 1100

Školní časopis
JAZYK


číslo 79
červen 2024