• Vaříme zdravě a chutně...
  Vaříme zdravě a chutně...
  • školní jídelna
  • škola plná zdraví a dobrého jídla
 • Moderně vybavená kuchyň
  Moderně vybavená kuchyň
  • multifunkční pánev
  • konvektomat plynový
  • konvektomat elektrický
  • nerezový nábytek
  • celková rekonstrukce kuchyně proběhla v roce 2000
 • Příjemné prostředí
  Příjemné prostředí
  • vybavení a interiér jídelny v barvách naší školy
  • 180 míst pro naše žáky a pedagogy
  • ve třech výdejových blocích vydáváme přes 700 obědů ve dvou druzích jídla
 • Šikovný a ochotný personál
  Šikovný a ochotný personál
  • Vždy rád a ochotně uvaří, poradí...
  • Za celý tým přejeme dobrou chuť!
úterý, 29 srpen 2023 10:26

Změna stravného od 1. 9. 2023

Napsal(a)

Změna výše stravného od 1. 9. 2023.

(Aktualizace 29. 8. 2023)

Vážení rodiče a žáci,

ve školním roce 2023/2024 dojde ke zvýšení platby za obědy:

Prosím, věnujte pozornost zařazení syna/dcery do správné věkové kategorie žáka.
Do věkových skupin jsou strávníci zařazeni na dobu školního roku (od 1. 9. do 31. 8.), ve kterém dosahují příslušného věku.

  věk. kategorie  7 - 10 let    37,-       814,- Kč na měsíc

  věk. kategorie 11 - 14 let   39,-       858,- Kč na měsíc   (strávníci narození od 1. ledna 2013)

  věk. kategorie 14 let a více  41,-      902,- Kč na měsíc   (strávníci narození od 1. ledna 2009)

Stravné je možné hradit bezhotovostním převodem prostředků částkou na měsíc nebo vyšší částkou na zvolené období.
U všech bankovních ústavů lze zřídit např. trvalý příkaz - pravidelná částka převáděná na účet  školní jídelny - číslo účtu je 55338041/0100, vždy  např. 20. dne v měsíci na měsíc příští, první platba např. 20. 8. na září, poslední platba v květnu na červen. Dále je možné bezhotovostně odeslat na účet školní jídelny částku jednorázově vyšší, ze které je postupně čerpáno následující stravné. Vždy uveďte pro identifikaci přidělený variabilní symbol žáka/žákyně a do zprávy pro příjemce příjmení strávníka.

U nově nastupujících žáků (pokud nepoužíjí vlastní čip) je nutno první platbu stravného navýšit o částku 135 Kč na pořízení a přidělení identifikačního čipu. Částka se hradí na účet školní jídelny 55338041/0100 a je možné ji odeslat i samostatně pod přiděleným variabilním symbolem žáka/žákyně.

Pokud není konto strávníka dostatečné pro úhradu všech obědů v měsíci, není možné od 1. dne následujícího měsíce čerpat obědy.

Při pořízení nového stravovacího čipu nebo při ztrátě a poškození během školního roku bude pořizovací cena stržena po souhlasu rodičů z konta – případného přeplatku strávníka. Pokud nebude konto dostačující, bude nutné uhradit čip samostatnou bezhotovostní platbou. Celkové vyúčtování  přeplatků bude provedeno, jako obvykle na konci školního roku.

Prosím, věnujte pozornost sledování finančního konta, používání a čerpání strav. čipů vašich dětí  na webových stránkách Strava.cz v přehledu plateb. Přihlašovací hesla se nemění, na vyžádání lze hesla odeslat na uvedené emailové adresy nebo sdělit telefonicky.

Všichni strávníci budou automaticky přihlášeni na oběd od 4. 9. 2023, odhlašování a změny stravování provádějte obvyklým způsobem.  

Děkuji za pochopení,

Marta Šlaufová, vedoucí školní jídelny

Kontaktní informace

Školní jídelna
Telefon: +420 261 211 560
E-mail: horackova.jidelna@seznam.cz

zobrazit kontakty na školu