pondělí, 12 duben 2021 13:47

Finále GPT 2021

Paní učitelka Jana Sadilová postoupila do finále soutěže Global teacher prize 2021. Podrobnější informace najdete v tomto článku.

Global Teacher Prize Czech Republic je odborná cena pro pedagogy působící na základních a středních školách v České republice. Sleduje odbornost pedagogů, individuální přístup k žákům, vytváření a používání inovativních učebních metod a zapojení učitelů do mimoškolních aktivit a odborné komunity.

Nominaci na cenu GTP CZ 2021 pro paní učitelku Sadilovou poslali její kolegové z programu Začít spolu, kde aktivně pracuje jako lektorka. Do letošního ročníku ceny GTP CZ se přihlásilo celkem 134 kandidátů. Ve velké konkurenci postoupila paní učitelka Sadilová do semifinále a následně i do finále. Moc jí gratulujeme.  Postup do finále je oceněním 20leté práce paní učitelky ve školství.

Naposledy změněno pátek, 16 duben 2021 08:24