čtvrtek, 02 březen 2023 15:26

Sportovní kempy - léto 2023

Vážení rodiče, stejně tak jako v minulých letech, i letos budou probíhat na naší škole letní sportovní příměstské kempy.

Vážení rodiče, rádi bychom i letos pozvali Vaše děti na oblíbené sportovní kempy, které pro Vás ve spolupráci se ZŠ Horáčkova pořádáme již šestým rokem.

Letní příměstský sportovní tábor je ideální náplní volného času pro všechny děti, které jsou rády v pohybu a chtěly by si vyzkoušet a naučit se nové a zajímavé sportovní disciplíny.

Cílem sportovního tábora je seznámit děti s velkým množstvím tradičních i méně známých sportů pod vedením profesionálních trenérů a užít si přitom co nejvíce zábavy.

Součástí kempu je i testování pohybových předpokladů dětí, na jehož základě si v závěru každý odnese své sportovní vysvědčení doplněné o slovní hodnocení trenérů a doporučení sportu.

Program je pro děti připraven od 7:00 do 17:00 hodin. Ranní příchod je možný mezi 7:00 – 8:30, vyzvedávání pak 16:30 – 17:00.