čtvrtek, 09 listopad 2023 09:08

Adventní slavnosti 13.12. 23

Rok se s rokem sešel a my bychom Vás chtěli srdečně pozvat na další ročník Adventních slavností.
Video-pozvánka

Slavnosti se budou konat ve venkovních prostorách školy dne 13.12. od 16:00. Za podpory městské části Prahy 4.

Na co se letos můžete těšit?

Na venkovním zastřešeném pódiu od 16:00 do cca 17:00 bude probíhat program, který si pro Vás připravují nejen některé třídy, ale v letošním roce vystoupí i učitelé z naší školy, kteří již pilně zkouší. Na programu se krátce opět představí i divadelní kroužky dětského divadelního spolku Horadlo a pěvecký sbor Rolnička Praha 12.

Od 17:00 jako host vystoupí i kapela "Třetí dech".

Budou pro Vás připraveny tvořivé dílničky a pár stánku, kde si budete moci zakoupit drobné výrobky, které Vám zpestří adventní čas.

Chybět nebude ani tradiční stánek s občerstvením s napečenými perníčky, drobným sladkým pečivem a dětským svařákem.

Přijďte si s námi na dvůr školy užít tento předvánoční čas a naladit se na nadcházející kouzelné svátky.

Naposledy změněno pondělí, 20 listopad 2023 13:29