Vážení rodiče,

zasíláme vám informace o organizaci školní docházky do konce školního roku pro žáky druhého stupně (kopie e-mailu ze dne 29. 5. 2020)

Škola během uzavření z epidemiologických důvodů nezůstala více než dva měsíce bez života.

V první řadě proběhl zápis žáků do budoucích prvních tříd a tak se v září můžeme těšit na nové spolužáky.

Rodiče žáků 2. stupně obdrží informační mail do konce tohoto týdne tj. do 31. 5. 2020, ve kterém bude specifikováno, jak bude organizace zajištěna.

Náhradní hodiny přípravných kurzů z ČJ a M proběhnou v pátek 29.5. a 5.6.

V příloze najdete rozdělení do skupiny a časové vymezení výukových bloků.

Vážení rodiče,

na základě metodického pokynu MŠMT a pokynů zřizovatele vám zasíláme aktualizované a doplněné informace k přítomnosti žáků 1. stupně ve škole od pondělí 25. 5. 2020.

Výběrové řízení do 6. ročníku proběhne v úterý 16. 6. 2020 v dopoledních hodinách. Podrobnosti naleznete na tomto odkaze

Hledáme rodilého mluvčího na výuku cca 16 hodin angličtiny pro školní rok 2020/21. V případě zájmu kontaktujte ředitelku školy. Pro komunikaci v angličtině kontaktujte paní učitelku Kubešovou Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Školní rok 2019/20 bude končit v úterý 30. 6. 2020. Organizace předání vysvědčení bude zveřejněna později na základě aktuální situace.

Vážení rodiče, informace o Letní družině Vám byly zaslány e-mailem.

Vychovatelky ŠD

Vážení rodiče,

od nového školního roku se změní způsob vyzvedávání dětí ze školní družiny.

Postup při hodnocení výsledků vzdělávání žáků za druhé pololetí vychází z vyhlášky č.211/210 Sb. ze dne 27. dubna 2020 o hodnocení výsledků vzdělávání žáků ve druhém pololetí školního roku 2019/2020, kterou vydalo MŠMT.

Vážení rodiče,

v detailu tohoto článku najdete konečné výsledky zápisu do 1. tříd.

V květnovém čísle  časopisu MČ Prahy 4 Tučňák naleznete na 14 stránce článek pod názvem Pražským Ámosem je Veronika Svobodová.

V souvislosti se zavedením distančního vzdělávání a on-line lekcí jsme doplnili do školního řádu informaci, týkající se on-line vzdělávání a pořizování obrazových a zvukových záznamů.

Z důvodu omezení výuky nelze letos pokračovat ve výuce v jazykových kurzech. Další informace v sekci Jazykové kurzy