Volné hodiny pronájmu tělocvičen ve školním roce 2019/2020:

Dne 16.10.2019 se konalo finále Prahy 4 ve florbalu.

Zdravíme z Sheringhamu. Cesta byla pohodová a tak věříme, že i celý pobyt bude pohodový.

K datu 25.10. bude na naší škole ukončen charitativní sběr plastových víček.

Prosíme všechny zájemce o Biologickou olympiádu, aby kontaktovali paní učitelku Pavlíčkovou nebo paní učitelku Borůvkovou.

V malé kopané startovala dvě družstva naší školy.

Informace pro studenty, kteří skládali v květnu nebo červnu 2019 zkoušku na British Council a byli zaregistrováni naší školou.

Od pondělí 23. 9. jsou opět k dispozici u paní hospodářky Dirové slevové karty do Happy Sportu.

Zadání aktuálního ročníku Matematické olympiády naleznete v článku Matematika II.stupeň na našich www stránkách nebo na stránkách Matematická olympiáda.

Náš projekt "Jazyky cesta k porozumění", který byl financován z programu Erasmus +, patří mezi šest nejlepších projektů.

Naše škola se zapojila do celoevropské kampaně Erasmus Days. Informace naleznete v tomto článku.

Jazykové kurzy zahajují již tento týden, více informací naleznete na záložce Jazykové kurzy našich www stránek.

Zde naleznete odkazy na formuláře pro přihlášení do divadelního kroužku.

Tento školní rok chceme nabídnout pro žáky 9. ročníků  Připravné kurzy z matematiky a českého jazyka.

Přehled zájmových kroužků, které probíhají na naší škole naleznete v záložce pro rodiče a žáky. Kroužky budou průběžně aktualizovány vedoucími kroužků.

červen 2019