Volné hodiny pronájmu tělocvičen ve školním roce 2019/2020:

2.C a 5.A hlásí, že jsme bezpečně dorazili na místo a sněží!

I v letošním roce nás potěšily výsledky testování 9. ročníků SCIO. Podrobnosti naleznete v tomto článku a v analytické zprávě.

S potěšením Vám oznamujeme, že letošní Pražskou Ámoskou pro rok 2020 je paní učitelka Veronika Svobodová.

Třídy 3. B a 3. C hlásí, že na školu v přírodě dojeli všichni v pořádku. smilecool

V prosinci 2019 proběhly u nás na škole 2 charitativní akce.

V pondělí 13.1. a v úterý 14.1. proběhla ve 3.A i B veselá módní přehlídka.

Skvělý úspěch mladších žáků. Ve florbalu se naši mladší žáci stali 2.nejlepší školou v Praze.

Ve dnech 12. - 19. 1. 2020 probíhá lyžařský výcvik  třídy 7.B na Dvoračkách. Pokud vás zajímá, jak se máme, klikněte na třídní stránky 7.B

Krásné Vánoce a hodně vody pro mlýn Vašich nápadů v roce 2020 Vám přejí zaměstnanci a žáci PJZŠ Horáčkova.

Vážení rodiče,
dovolujeme si vám oznámit, že od ledna 2020 bude naše školní jídelna připravovat dva druhy jídel dva dny v týdnu – v úterý a ve čtvrtek.

Ve čtvrtek 12. 12. 2019 proběhlo 2. kolo chemické soutěže "Hledáme nejlepšího mladého chemika". O úspěchu našich žáků si přečtete v tomto článku.

Srdečně Vás zveme na 15. ročník školního reprezentačního plesu, který se uskuteční v pátek 7. 2. 2020 v KC Novodvorská.

V prosincovém čísle časopisu MČ Prahy 4 Tučňák naleznete na 10 stránce článek pod názvem "Děti z Horáčkovy se učily v Anglii".

Od září se v Rolničce událo mnoho věcí a zatím jsme ani neměli čas je všechny zaznamenat.
Tou nejdůležitější ale určitě je naše účast na nahrávání videoklipu NÁHODOU skupiny Verona.

listopad 2019