Novinky

Od čtvrtka 21. 1. od 18.30 hodin je internetové připojení školy opět v provozu laughing

Pedagogicko psychologická poradna zřídila Poradenskou linku pomoci.

Vážení herci a herečky, vážení rodiče,

rozhodli jsme se posunout začátek divadelního kroužku na únor.

v kurzech PE I a PE II - prezenčně, v kurzech PE III, Starters, Movers, KET, PET, FCE a CAE - on-line. Více informací na stránce Jazykových kurzů.

Krásné Vánoce a mnoho štěstí a zdraví v roce 2021 vám přejí zaměstnanci a žáci PJZŠ Horáčkova.

V pondělí 14. 12. 2020 proběhlo ve škole školní kolo chemické soutěže "Hledáme nejlepšího mladého chemika".

V pondělí 14. 12. 2020 proběhlo slavnostní přestřižení pásky a zprovoznění nového herního prvku v areálu školy.

Vážení rodiče, tyto kroužky opět budou pokračovat

Vážení zájemci o studium na středních školách s talentovými zkouškami.

Vyhlašujeme historicky 1. ročník soutěže ZLATÝ HORÁC!

Vážení rodiče, milí žáci,

i když jsme si to letos na jaře asi vůbec nepřipouštěli, opět nastala doba, kdy se učitelé se svými žáky (a žáci se svými učiteli) mohou vídat jenom prostřednictvím kamer

od 10. 10. 2020 po dobu trvání nouzového stavu:
Primary I, II (pro žáky 1. a 2. ročníků) - výuka neprobíhá (hodiny budou nahrazeny).
Primary III, Starters a Movers (pro žáky 3. - 5. ročníků) - výuka bude probíhat on-line.

Hygiena hl. m. Prahy zakázala od půlnoci 9. 10. 2020 organizované zájmové, rekreační a další kroužky pro děti od 6 do 18 let. Pokud bude kroužek organizován distanční formou, budete informováni mailem vedoucím kroužku.

Úlohy ročníku 2020_2021 ke stažení na MO_2020_21 nebo na stránkách Matematické olympiády. Další informace v detailu článku.

Divadelní kroužek v následujících týdnech BUDE probíhat beze změny.

Podařilo se nám zajistit více učitelů, kteří nám pomohou, aby mohl být kroužek realizován. Toto opatření je v souladu s Usnesením vlády ČR ze dne 30. září 2020 č. 958.

listopad 2019