středa, 03 srpen 2016 00:00

Certifikáty na BC 2015/16

Ve školním roce 2015/16 složilo 48 žáků školy a bývalých žáků jednu z mezinárodně uznávaných zkoušek z anglického jazyka.

KET (úroveň A2 podle Evropského referenčního rámce) PET (B1), FCE (B2) nebo CAE (C1) .

Cambridgeské zkoušky patří mezi světově nejuznávanější kvalifikace pro studenty angličtiny. Pokrývají všechny čtyři jazykové dovednosti – poslech, mluvení, četbu a psaní a posuzují schopnost kandidátů používat různé gramatické jevy v autentických životních situacích.

Zkoušku na British Council ve školním roce 2015/16 úspěšně složili:

Barbora Bahlsenová, Anežka Bakočová, Natálie Bejčková, Anna Benešová, Petra Benešová, Monika Bílková, Barbora Emily Boháčová, Anna Buriánková, Petr Bušek, Matěj Cidlina, Matouš Cikrt, Marek Cuker, Tomáš Fakher, Jáchym Fibrich, Jáchym Horyna, Eliška Hronová, Kristián Jančík, Filip Ježek, Alice Kendíková, Klára Kopačková, Marta Kubešová, Petr Louda, Barbora Matějčková, Jana Matějčková, Tereza Mikulášková, Filip Mülle, Jakub Pantoflíček, Filip Pavlica, Marek Pavlica, Martyna Plichta, Matěj Poupě, Daniel Rösel, Markéta Ruttnerová, Kryštof Sabol, Aneta Skalická, Daniel Sládek, Matylda Smolová, Tereza Stejskalová, Adéla Šimůnková, Michal Šmergl, Sebastian Štefko, Matěj Štecher , Lucie Štěpánková, Klára Tůmová, Anna Vinšová, Veronika Zámostná, Vojtěch Židkov, Anežka Židková.

Certifikáty KET, PET, FCE a CAE jsou k vyzvednutí na British Council.

Naposledy změněno středa, 24 srpen 2016 00:31