středa, 10 říjen 2018 15:45

Vysazení stromu svobody

Napsal(a)

V úterý 23. 10. 2018 od 14.30 proběhne v rámci oslav 100. výroční vzniku republiky slavnostní vysazení lípy svobody. 

Naše škola se připojila do kampaně Stromy svobody 1918 - 2018.  Na školním pozemku společně vysadíme symbolicky lípu. Vlastní vysazení lípy bude završením celého dne, během kterého si učitelé a žáci společně připomenou sté výročí republiky ve všech hodinách. Slavnostní atmosféru dovrší doporučené oblečení (bílá košile či tričko, tmavé kalhoty či sukně a zájemci mohou oblečení doplnit trikolorou.)

Vysazení lípy proběhne za účasti učitelů, rodičů našich žáků, absolventů, dětí ze školního parlamentu. Rovněž jsou zváni členové Školské rady a výbor zapsaného spolku Trianglu.

Letáček je ke stažení zde.

Časový harmonogram:

14.30 slavnostní přivítání a proslov paní ředitelky

14.45 program žáků školy, který zajišťuje divadelní kroužek a školní sbor Rolnička

15.00 společné vysazení lípy

Po vysazení lípy jste zváni na drobné občerstvení, které bude připraveno ve sborovně a ministudovně.

Po vysazení bude lípa zaregistrována na portále Stromy pod kontrolou.

 

Rádi bychom poděkovali panu Kmochovi, který přišel s nápadem na vysazení lípy. Je nejen naším absolventem naší školy, ale také již rodičem dvou našich žáků. Pan Kmoch zajistil pořízení lípy a vše co souvisí s vysazením lípy.

 

 

 

 

Naposledy změněno pátek, 12 říjen 2018 14:14

První jazyková základní škola v Praze 4, Horáčkova 1100

Školní časopis
JAZYK


číslo 78
listopad 2023