čtvrtek, 24 leden 2019 13:39

Anglie - pro žáky 4. a 5. tříd

Zájezd do Anglie s výukou v Primary School se uskuteční od 12. do 19. 10. 2019. Podrobné informace naleznete v tomto článku.

Od roku 2012 probíhá na naší škole projekt pod názvem „Učíme se v anglické škole“. Žáci 5. a 6. tříd vyjíždí během měsíce října do vybraných anglický škol, kde se zúčastní v plném rozsahu anglické školní výuky.

Zájezd organizuje CK Prášek

Termín: 12. - 19. října 2019

Ubytování: Hostel v Sheringhamu - v tomto hostelu jsme byli již 4 x ubytováni, pokoje jsou menší s palandami, sociální zařízení je na chodbě, snídaně a obědy byly vždy výborné a děti mají možnost si jídlo přidat (možnost výběru během snídaně i večeře)

Škola: North Walsham Junior, Infant school and Nursery - jedná se o partnerskou školu, se kterou spolupracujeme od roku 2015, do školy pojedeme již po třetí a vždy jsme byli vstřícně přijati, paní učitelka Soukupová byla ve škole v minulém roce na 14 dní na výukovém pobytu společně s panem učitelem Turokem. V říjnu 2016 navštívili učitelé společně s paní ředitelkou naši školu. V říjnu 2016 navštívila paní ředitelka s některými kolegy naši školu.

Doprava: autobus + trajekt

Konkrétní program je ke stažení.

Kapacita zájezdu: 43 žáků

Cena zájezdu: 12 800 Kč

Rozpis plateb:
1. platba do 12. 2. 2019 - 2800 Kč (nutnost zaplatit rezervační poplatek v hostelu)
2. platba do 10. 6. 2019 - 6000 Kč
3. platba do 10. 9. 2019 - 4000 Kč
Peníze posílejte na účet školy s variabilním symbolem dítěte + poznámka ANGLIE ŘÍJEN 2019

Doporučené kapesné: 30 - 35 eur

Schůzka rodičů se uskuteční na začátku měsíce září, kde se dozvíte podrobnosti.
Fotografie z minulého zájezdu si můžete prohlédnout galerii,

Vedoucí zájezdu: Ivana Čapková

Další pedagogický doprovod: Kateřina Soukupová, Dana Petrů, Jana Sadilová

Přihlášení na zájezd je možné pouze elektronicky. Kapacita zájezdu je omezená počtem míst v autobuse tj. 43 žáků. Zahájení přihlašování bude možné od úterý 5. 2. 2019 od 17.00 na tomto odkazu. Po přihlášení obdržíte potvrzující mail na mailovou adresu, kterou uvedete do přihlášky. Pokud mail neobdržíte, překontrolujte si poštu ve spamu. V případě problémů s přihlášením prosím kontaktujte našeho externího administrátora na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Žáci, kterým systém přidělí pořadí 1. - 43. budou zařazeni do zájezdu. Žáci s vyšším pořadovým číslem budou náhradníci a bude jim v případě uvolnění místa nabídnuta možnost zúčastnit se zájezdu v pořadí přihlášení. (Vždy někteří náhradníci měli příležitost vycestovat s námi.)

Z důvodu bezpečnosti dětí během pobytu v Británie se budou moci účastnit pouze žáci bez závažných kázeňských opatření.

Na případné dotazy Vám odpovíme individuálně.

Naposledy změněno čtvrtek, 02 červen 2022 20:22