čtvrtek, 13 únor 2020 12:34

Mezinárodní testování PISA

Napsal(a)

Škola obdržena od České školní inspekce zprávu z mezinárodního testování zemí OECD. Výsledky našich žáků jsou excelentní.

Na jaře 2018 proběhlo na naší škole mezinárodní testování, kterého se účastnili patnáctiletí žáci z 333 základních a středních škol v České republice. Škola nyní obdržela školní zprávu, ze které je možné zjistit, jak si vedli naši žáci ve čtenářské, matematické a přírodovědné gramotnosti v porovnání s ostatními základními školami v České republice. Ve všech oblastech naši žáci vysoce převyšují svými výsledky ostatní žáky - jsme na prvním místě. Čtenářům  doporučuje přečíst si zprávu nebo se alespoň podívat je jednotlivé grafy jednotlivých gramotností.

Našim, nyní již bývalým, žákům gratulujeme a děkujeme pedagogům za jejich práci

 

Naposledy změněno čtvrtek, 13 únor 2020 12:52

První jazyková základní škola v Praze 4, Horáčkova 1100

Školní časopis
JAZYK


číslo 78
listopad 2023