pondělí, 22 srpen 2022 21:50

Divadelní tábor Košetice 22

Léto se nám blíží ke konci a přichází čas, kdy se můžeme zastavit a připomenout si zážitky, které nám prázdniny přinesly.

I letos se nám podařilo uskutečnit už třetí sezónu divadelního tábora v Košeticích. Sešla se opět skvělá parta dětí a dospěláků a společně se nám podařilo nazkoušet neuvěřitelné představení, kde se tančilo, zpívalo a především hrálo!

Letošní hrou byla pohádka Tři bratři, která, jak jistě víte, se skládá z pohádek Šípková Růženka, Červená Karkulka a Dvanáct měsíčků.

Vyplnilo se i naše velké přání a měli jsme tu čest, že všechny herce a herečky přišel podpořit i sám autor a pro nás velký vzor Zdeněk Svěrák.

Pokud máte chuť, můžete nasát atmosféru alespoň prostřednictvím záznamu, který je k dispozici zde:

Přejeme všem krásné poslední dny prázdnin a budeme se těšit ve školním roce v divadelním kroužku :-)

Veronika Svobodová, Kateřina Páleníková a Magdalena Janderová

Naposledy změněno středa, 24 srpen 2022 16:16