pondělí, 14 listopad 2022 12:40

Pomoc škole v Ugandě

Napsal(a)

Sbírka sportovních pomůcek.

Oslovila mne bývalá spolužačka, která v létě navštívila Ugandu a rozhodla se pomoci tamní škole a sirotčinci. Po konzultaci s místním průvodcem a sponzorem školy vymysleli, že by ve škole potřebovali sportovní vybavení. Protože naše škola vyřazuje už většinou nepoužitelné věci, napadlo mne, oslovit prostřednictvím školního parlamentu naše děti, jestli jim doma neleží nějaký starý míč, pálka na ping pong .........Domluvili jsme se, že sbírka těchto sportovních věcí proběhne od 21.11. Ve vestibulu budou krabice a do nich můžou děti odložit nepotřebné i mírně poničené sportovní pomůcky. Předem děkuji za děti z Ugandy.

Naposledy změněno pondělí, 14 listopad 2022 13:11

První jazyková základní škola v Praze 4, Horáčkova 1100

Školní časopis
JAZYK


číslo 78
listopad 2023