pondělí, 28 listopad 2022 10:08

Jarmark

Vážení rodiče, školní družina pořádá již 10. charitativní Jarmark. Letos bude probíhat v pátek 2. prosince.

Opět se můžete těšit na bohatou a rozmanitou nabídku drobných dekorativních předmětů, dárků a drobností, které vyrobily Vaše šikovné děti ve školní družině a pedagogové naší školy. Prodej pro děti bude od 9 do 11 hodin. Vy, vážení rodiče, prarodiče a ostatní návštěvníci školy si budete moci také nakoupit a to v době vyzvedávání dětí ze školní družiny. Jarmark bude v odpoledních hodinách umístěn ve vestibulu školy. Můžete se těšit na různé druhy svíček a svícnů, zimní dekorace, drobné šperky, keramiku, drátované dekorace a další. Zveme Vás a těšíme se na Vaši hojnou účast. Výtěžek půjde k už našemu známému a milému Jakubovi a letos poprvé i malé Karolínce a bude použit na rehabilitace a zdravotní pomůcky. Část peněz také poputuje do Záchranné stanice hl. m. Prahy pro volně žijící živočichy.

Děkujeme za Vaši podporu

Děti ze školní družiny a paní vychovatelky

Naposledy změněno pondělí, 28 listopad 2022 10:14

červen 2022