čtvrtek, 16 únor 2023 15:08

Beseda pro rodiče DIGIDĚTI

Beseda proběhne ve středu 1. března 2023. Podrobnosti najdete v tomto článku.

V říjnu proběhla beseda pro rodiče Děti a technologie. Ohlasy těch rodičů, kteří jste přišli, byli velmi pozitivní. Můžete si je přečíst v listopadovém časopise Jazyk na straně 9.

Abychom dali příležitost i vám rodičům, kteří jste se besedy nemohli zúčastnit, připravili jsme pro vás další termín.

Beseda proběhne ve středu 1. 3. 2023 od 17 h. povede opět Jan Kršňák z organizace DIGIDĚTI.

Besedy se mohou zúčastnit i ti rodiče, kteří již na besedě byli. Beseda bude vycházet z dotazů rodičů. Protože většina rodičů řeší obdobné problémy, lze očekávat, že obsah bude obdobný jako v říjnové besedě.

Setkání bude vedeno s cílem zamyslet se nad přístupem k technologiím u dětí školního věku, a co můžete udělat vy rodiče pro bezpečnost svých dětí a svůj klid.

Současně bude před zahájením od 16:30 otevřena „Kavárnička“. Můžete se těšit na kávu a na něco malého sladkého k zakousnutí.

Pokud vás naše nabídka oslovila, přihlaste se na besedu nejpozději do neděle 26. 2. 2023.

Beseda a občerstvení bude financováno z prostředků Trianglu Z. S.