1. projektové období 2022/23

První projektové období probíhá od 1. 6. 2022 - 31. 8. 2023. Náš projekt byl podpořen částkou 52 115 eur. Tyto finanční prostředky využijeme k plnění našeho Erasmus plánu. Na toto období jsme naplánovali výjezdy 7 učitelů, kteří vycestují na kurzy do zahraničí. Jedná se především o metodologické kurzy.

Žáci 4. a 5. tříd se zapojili do projektu jehož vyvrcholením je týdenní pobyt ve francouzské škole.

Podrobnosti o jednotlivých mobilitách a skupinové mobilitě žáků se dočtete v následujících článcích. V každém čísle časopisu Jazyk (od čísla 75 dále) vždy najdete články z našeho projektu.

Prohlášení o vyloučení odpovědnosti:
„Financováno Evropskou unií. Vyjádřené názory a stanoviska představují názory a stanoviska autorů a nemusí nutně odrážet názory a stanoviska Evropské unie nebo Domu zahraniční spolupráce. Evropská unie ani poskytovatel grantu za ně nenesou odpovědnost.“

Naposledy změněno úterý, 14 listopad 2023 16:08