pondělí, 11 prosinec 2023 11:24

Adventní slavnosti 13.12.

Rok se s rokem sešel a my bychom Vás chtěli srdečně pozvat na další ročník Adventních slavností.
Video-pozvánka

Slavnosti se budou konat ve venkovních prostorách školy dne 13. 12. 2023 od 16.00 hodin. Za podpory městské části Prahy 4.

Na co se letos můžete těšit?

Na venkovním zastřešeném pódiu od 16.00 do cca 17.00 bude probíhat program, který si pro Vás připravují nejen některé třídy, ale v letošním roce vystoupí i učitelé z naší školy, kteří již pilně zkouší. Na programu se krátce opět představí i divadelní kroužky dětského divadelního spolku Horadlo a pěvecký sbor Rolnička Praha 12.

Od 17.00 jako host vystoupí i kapela "Třetí dech".

Budou pro Vás připraveny tvořivé dílničky a pár stánku, kde si budete moci zakoupit drobné výrobky, které Vám zpestří adventní čas.

S sebou si vezměte hrneček na čaj, aby Vám v hledišti nebyla zima.

Vchod na Adventní slavnosti bude brankou do dvora vlevo od hlavního vchodu školy. Průchod školou nebude z organizačních důvodů možný.

Chybět nebude ani tradiční stánek s občerstvením s napečenými perníčky, drobným sladkým pečivem a dětským svařákem.

Přijďte si s námi na dvůr školy užít tento předvánoční čas a naladit se na nadcházející kouzelné svátky.

Naposledy změněno středa, 03 leden 2024 15:02

listopad 2023